×

ORMANA MAHALLESİ

Eşsiz doğası içinde, konfor ve kaliteden vazgeçmeden dinlenebilecek ve huzur dolu doğanın tadının çıkartacağınız bir bölge.

TELEFONLAR:

Tel: +90 242 692 30 30
Faks: +90 242 692 30 33
Cep: +90 538 226 39 89

ADRES:

Ormana Mahallesi Atatürk Caddesi no:4
İBRADI / ANTALYA

Tarihi Düğmeli Evlerde konaklama imkanı Ormana Active de

Ormana Active in otantik düğmeli evlerden oluşan evlerinde sedir yada bölgedeki adı ile katran ağacı kokusu eşliğinde huzura doyacaksınız. Düğmeli evler diye tabir edilen ormana evleri Osmanlı döneminin mimarisi olup, tamamen yığma taş ve ahşap iskeletten oluşur. Duvarlarda her hangi sıva, çimento olmadığı gibi bu sebepten duvar kalınlıkları 0,70 metreden başlayıp 1,20 metreye kadar, duvarın taşıyıcı özelliğine göre, ulaşır. Evler ortalama 150 yıllık olup koruma altındadır, dolayı ile restorasyonlar usulüne uygun ve tamamen el işçiliği ile yapılmıştır.

Konaklama esnasında bölgeyi keşif etme imkanı bulacaksınız; civardaki gezi aktivitelerimiz zengin ve olup siz misafirlerimize keyifli vakit geçirmenize olanak sağlıyacaktır.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Tel: 0242 692 30 30

Berberoğlu Evi 2 odası ve ortak banyosu ile bir aile veya yakın bir arkadaş çiftinin tercih edeceği köyün merkezinde olan mekanımız

Aktepe Evi gene otantik ve geleneksel yapı olarak korumada olan bir ev yapımı devam etmekte olup 10 odası ile sene sonuna faaliyete girecektir

Doğan Konağı her birinin kendine ait banyosu olan 10 odası ile otantik bir atmosfer içinde sizi ağırlamaya hazır

bookingcom-logO

YUKARI