×

ORMANA MAHALLESİ

Eşsiz doğası içinde, konfor ve kaliteden vazgeçmeden dinlenebilecek ve huzur dolu doğanın tadının çıkartacağınız bir bölge.

TELEFONLAR:

Tel: +90 242 692 30 30
Faks: +90 242 692 30 33
Cep: +90 538 226 39 89

ADRES:

Ormana Mahallesi Atatürk Caddesi no:4
İBRADI / ANTALYA

ORMANA BERBEROĞLU RESTORAN

Ormana’da muhteşem ve otantik bir ortamda, leziz yöresel yemekler, odun ateşinde tas fırında pişen ürünler..

Berberoğlu Restoran Ormana’nın çarşı içinde en merkezi konumda olan Berberoğlu evinin içindedir. Bir aile restoranı olan mekan, otantik dekorasyonu ile, sizlere huzurlu bir ortamda keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Yöresel ve konya mutfağının ağırlıkta olduğu menü içeriğinin dışında bu lokasyon için şaşırtıcı sunum ve lezzetleri keşif etmenizede imkan tanıyacak.

Ormana Active Berberoğlu restoranda grup yemekleri ve menülü yemek organizasyonları mümkün olmakla birlikte, bireysel olarak ta çok farklı lezzetleri tatma imkanınız olacaktır. Kahvaltıdan, atıştırmalık yemeklere çok zengin menüsüyle her kesim ve farklı ağız tadına sahip müşterilere hitap edecek yemekler ormana active berberoğlu restoranda.

Vejetaryen yemek imkanlarının da mevcut olduğu menümüzde yemeklerde kullanılan ürünlerin hepsi doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Bu kapsamda taş fırında odun ateşinde pişecek güvecin veya bakır kazanlarda hazırlanan yemeklerin tadı uzun süre damağınızda kalacak.

Restoranımız, tüm bu özellikleri aynı anda bulabileceğiniz yöredeki tek yer olarak bilinmektedir. Düğmeli evlerin otantik yapısı içinde nezih bir ortamda leziz yemekler yemek isterseniz restoranımız tam size göre.

Ormana active'de yemeklerde kullanılan sebze ve meyvenin ciddi bir bölümü kendi tarla, bağ ve bostanlarımızın mahsulleri olup kalanı ise kendi bölgemizde bildiğimiz, takip ettiğimiz üreticilerden gelen doğal ve organik ürünlerdir. Örnek olarak salata sosu niyetine kullanılan nar ekşisi için her sene 2-3 ton nar sıkıp kazanlarda pişirip hazırlıyoruz. 2 metre çapındaki taş fırınımızda ise güveç ve pide ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

Restoran zengin kahvaltı seçenekleri, yöresel yemek türleri, ızgara, pide ve ev yemekleri olanakları için ibradı nın ormana köyündeki çarşı içindeki Berberoğlu Restoranı tercih edebilirsiniz. Soru ve bilgi için Tel: 0242 692 30 30

YUKARI